Kytice

Neodmysliteľnou súčasťou nevesty je svadobná kytica. Vystihuje charakter dámy, svadby, páru…  Dokonale dopĺňa a podčiarkuje nevestu a štýl celej svadby.

Avšak, krása nie je vždy trvácna. Pri našich kyticiach si tú krásu ale môžete pripomínať ešte niekoľko rokov doma, vo váze, stále v rovnakej kráse ako bola vo Váš výnimočný deň.

Aké by to bolo úžasné pripomínať si tie nádherné, romantické, dojemné chvíle, keď ste na seba hľadeli pred oltárom a sľúbili si lásku na celý život… niekedy stačí jeden pohľad na kvety, ktoré Vás pri tomto momente sprevádzali a hneď oživíte spomienky do prítomnosti. 🙂

Kvety a rastliny do kytíc starostlivo vyberáme, používame kvalitné látkové, jemné kvety, ktoré kombinujeme sušenými alebo stabilizovanými „večnými“ kvetmi. Možnosti sú neobmedzené, záleží len na fantázii a kreativite. So všetkám Vám pri konzultácii veľmi radi a ochotne poradíme.

Ak sa neviete rozhodnúť, či umelá kytica je to pravé pre Vás, nahliadnite do do nášho eshopu, prípadne do recenzií na facebookovej stránke, či instagrame.

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

X