Kráľovstvo kvetín, víl a splnených snov

Home / Kráľovstvo kvetín, víl a splnených snov

Už od čias, kedy som bola malou princeznou, sa vo mne prebúdzala láska k umeniu, ktorá sa každým mojim krôčikom násobila a rástla. Vždy som bola všeumelec. Milovala som hudbu, maľovanie, kvety, princezné a nevesty ;). Teraz, keď sú už moje kroky vo svete dospelých a povinnosti sa snažia ukradnúť stopy dieťaťa, ktoré vo mne tíško spia, odhodlala som sa prinavrátiť si pocit radosti z maličkostí. Pocit radosti z chvíľ, keď vkladám kúsok seba do mojej práce a nič nebráni mojej kreativite rásť.

Táto stránka je časť môjho kráľovstva, ktoré som si rokmi vybudovala. Okrem mojej tvorivej a romantickej dušičky patrí do tohto kráľovstva môj manžel, rodina a priatelia, ktorí ma podporujú a robia šťastnou.

Všetky produkty vyrábam s láskou a zvláštnou pozornosťou. Sú mojou vlastnou, poctivou, ručnou prácou. Materiály volím s citom, pričom dbám na ich kvalitu aj vizuálnu stránku. Nemám vo svojej tvorbe miesto pre gýč, čoho sa budem neustále pridŕžať.

Moje meno je Lenka Čiripová a pozývam Ťa, milý môj návštevník, do sveta splnených snov. Nech sa Ti dobré číta, inšpiruje a verím, že nájdeš kúsok stvorený pre Teba, aby pri ňom tvoje srdce zaplesalo. Ak tu ale stále chýba, napíš mi o svojich prianiach. Budem robiť všetko preto, aby som Ti vyčarila úsmev na tvári.

S láskou, Tvoja

Art-soul

X